اخبار دانشگاه
 
بخش تخصصي مجلات و نشريات الکترونيکي کتابخانه مرکزي

پويشگر نمامتن(جستجوي مقالات علمي به زبان فارسي)

اگر شما در صدد يافتن يک مطلب، مقاله، و يا نشريه (از منابع موثق) در ارتباط با موضوع مورد نظر خود بوده ايد، بدرستي به مشکلات و کاستي ها در يافتن اطلاعات واقف مي باشيد. همچنين جستجو در نشريات (مجلات، کتب، مقالات، و گزارشات مندرج)، امري دشوار و نيازمند به زمان است.  
بمنظور حل اين مشکل شرکت ايلا نرم افزار جامع ترين منبع اطلاعاتي ديجيتال کشوري، شامل بيش از 000/000/1 عنوان مقاله و مطلب در 16,000 موضوع را در بيش از 1800 مجله علمي  تهيه کرده است. شما مي توانيد با استفاده از اين پويشگر مطلب مورد نياز و دلخواه خود را بصورت ثانيه اي پيدا کنيد. 

دانشگاه آزاد اسلامي واحد همدان نيز در راستاي فراهم آوري اطلاعات و منابع مفيد علمي به منظور ارتقا سطح علمي و پژوهشي دانشجويان، اساتيد و محققان و پژوهشگران خود اقدام به تهيه اين نرم افزار و پويشگر نموده و در بيش از 40 ايستگاه در اختيار اساتيد، محققان و دانشجويان قرار داده است و به طور مستمر و روزانه مورد استفاده قرار مي گيرد.


پويشگر نمامتن چيست؟

پويشگر نمامتن عملا يک موتور جستجو مي باشد. اين سامانه پيشرفته و قدرتمند بمنظور جستجوي مطالب و نشريات ساماندهي شده در لوح فشرده نمامتن نشريات بکار مي رود.
قابليت جسجوي اطلاعات

پويشگر نمامتن بسيار کارامدتر از يک موتور جستجو مرسوم مي باشد. کاربران نمامتن مي توانند با استفاده از پارامترهاي ذيل مقالات و نشريات مورد نظر خود را بسرعت بيابند.  جستجو بر اساس:

-  موضوع
-  عنوان
-  پديدآوران، نويسنده و يا مترجم
-  کليدواژه‌ و متن مطالب
-  تاريخ انتشار
-  نوع نشريهسايرامکانات و مزايا

-          دسترسي بلا فاصله به کاملترين وجامع ترين منبع اطلاعاتي الکترونيک کشوري
- قابليت يافتن لحظه اي اطلاعات و مطالب براساس عنوان، موضوع، تاريخ، کليد واژه، نشريه و پديدآورنده مورد نظر در کوتاهترين زمان  
- دسترسي به تمامي نشريات از سال 1377 تا به امروز و ادامه دار       
- در بر گيرنده کليه نشريات، مطبوعات و مجلات علمي و پژوهشي، فرهنگي، هنري، ديني، سياسي، فني، مهندسي، پزشکي، ادبي، اقتصادي و غيره    
- امکان استفاده از عبارات ترکيبي به همراه عملگرهاي منطقي
- امکان جستجوي ترکيبي (جستجو در چند مورد مانند عنوان، پديد آورنده، و موضوع)       
- مشاهده متن مطالب بصورت اسکن شده،PDF، و متن (TEXT)  و تصوير
- قابليت افزودن ساير فهرستها شامل اطلاعات، اسناد و مطالب خصوصي و يا شخصي       
- امکان نمايش تصوير متن اقلام جستجو شده با امکانات بزرگنمايي، کوچکنمايي، و چرخش تصاوير 

-          قابليت ذخيره شدن فايل مورد نظر به منظور استفاده آن در سامانه هاي ديگر

لوح فشرده نمامتن نشريات

اين مجموعه تاکنون در برگيرنده بيش از 1000000 مقاله، نقد آثار و گفتگو بوده و ماهيانه بيش از 8,000 عنوان مقاله به آن اضافه مي شود.
اين منبع اطلاعاتي الکترونيکي شامل تحقيقات علمي، فرهنگي، هنري، صنعتي، سياسي، اقتصادي، اجتماعي، ادبي، هنري و ديني است که داراي کليه مقالات، نقد آثار و گفتگوها از نشريات سراسر کشور مي باشد.

 

اکنون اين سامانه داراي بيش از 41000 مقاله در زمينه علوم پزشکي، پيراپزشکي و بهداشت و پرستاري مي باشد که در دسترس دانشجويان، اساتيد و علاقمندان مي باشد 
     
This page and its contents copyright 2013 Islamic Azad University Hamedan Branch All Rights Reserved ©
کليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد همدان مي باشد
web designer & developer:saeid maleki .